Swissline CS AI Youth Booster

Swissline

97,00

Efektīvs, zvaigžņu iecienīts līdzeklis, kas cīnās pret grumbām un blāvu sejas krāsu.

Mūsu uzlabotajā līdzeklī mēs apvienojam dažādas jauno retinoīdu formas, nevis tikai tīru retinolu. Ir pierādīts, ka regulāra zemākas koncentrācijas tīra retinola lietošana dod labākus rezultātus nekā augstas koncentrācijas retinola lietošana īsā laika periodā, savukārt vairāk nekā 0,5 % retinola var izraisīt pārāk lielu kairinājumu un/vai reaktivitāti ar citām līdzīgām aktīvajām sastāvdaļām.

Mūsu uzlabotā līdzekļa sastāvu ar iekapsulēto retinoīnskābi nevar salīdzināt ar parasto retinoīnskābi, jo mēs esam apvienojuši dažādas retinoīdu molekulas, kas modulē iekapsulētās retinoīnskābes iedarbību un ādas toleranci pret to. Produkta tīrais retinola saturs ir 0,4%

 TIME

  • Izlīdzina un izlīdzina ādas tekstūru.
  • Samazina poru un sīko grumbiņu izskatu.
  • Palēnina sejas ādas novecošanos, jo veic virspusēju eksfoliāciju.

.

SKU: 1200 Category:

Additional information

brand Swissline
additional-info

"Youth Booster" līdzeklis jālieto tikai vienreiz dienā, sajaucot to ar atjaunojošo serumu uz plaukstas, lai iegūtu labākos rezultātus, vai arī ar universālo mitrinošo līdzekli, lai pastiprinātu tā iedarbību.

Ja vēlaties panākt vēl intensīvāku rezultātu, uzklājiet dažus pilienus efektīvā līdzekļa uz ādas pirms "Recovery Serum"´i või krēma uzklāšanas, pirms tam ļaujot efektīvajam līdzeklim rūpīgi iesūkties ādā (tikai tad, ja iepriekš esat lietojis produktus ar retinolu/A vitamīnu).

 

Pirmajās dienās ir svarīgi lietot produktus ar SPF aizsardzību.

Izvairieties no produkta nokļūšanas acīs. Ja rodas kairinājums, pārtrauciet lietošanu un konsultējieties ar speciālistu/ārstu.

 

.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Be the first to review “Swissline CS AI Youth Booster”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Ask for a personalized offer

Your request has been sent!

We have received your request and will contact you in 2 working days.