Profesionāli partneri skaistumkopšanas pakalpojumu pasaulē

Mums ir vairāk nekā ceturtdaļgadsimtu ilga pieredze skaistumkopšanas pakalpojumu pasaulē, un mums ir personiskas attiecības ar klientiem. Izmantojiet mūsu pieredzi savā labā, sākot ar salona izveidi un beidzot ar piemērota iekārtojuma un produktu izvēli. Sekojiet līdzi apmācībām un sekojiet līdzi jaunākajām tendencēm skaistuma pasaulē. Koncentrējieties tikai uz to, kas jums padodas, un visu pārējo atstājiet mūsu ziņā: sākot ar finansējuma meklēšanu sapņiem un beidzot ar ikdienas rūpēm.

IEKŠĒJAIS DIZAINS UN TĀ IEKĀRTOŠANA

Pieredze kopš 1991. gada

Mums ir ilggadēja pieredze skaistumkopšanas salonu izveidē un praktisko vajadzību izpratnē. Mēs esam palīdzējuši izveidot vairākus neatkarīgus skaistumkopšanas salonus, kā arī ķēdes, kas sastāv no vairākiem saloniem. Mums ir stabilas attiecības ar interjera dizaineriem un celtniecības uzņēmumiem. Neatkarīgi no pieejamās telpas, mēs vienmēr varam piedāvāt optimālu risinājumu, sākot no interjera dizaina konsultācijām līdz skiču projektam un projekta izpildīšanai. Nav svarīgi, vai mēs runājam par esoša salona atjaunošanu vai pavisam jauna salona būvēšanu, mēs atradīsim risinājumu visiem sapņiem.

FINANSĒŠANA UN BIZNESA KONSULTĀCIJAS

Koncentrējies uz to, ko proti, mēs parūpēsimies par pārējo

Mēs uzskatām, ka lielisku klientu apkalpošanu papildina finansējuma risinājuma piedāvājums. Uzņēmumi ir efektīvi, ja koncentrējas uz to, kas viņiem vislabāk padodas. Ar mūsu sadarbības partnera InBank Leasing palīdzību jūs varat atrast elastīgu finansējumu saviem sapņiem, kas tiks realizēti, veicot ikmēneša maksājumus, sniedzot jums iespēju nodarboties ar savu pamatdarbu, zinot, ka par jūsu īpašuma finansēšanas risinājumiem rūpēsies profesionāļi savā jomā. Ne visas idejas ir jāizstrādā detalizēti, mēs labprāt palīdzam biznesa plāna veidošanā un pareizā virziena atrašanā. Mēs esam priecīgi dalīties savā pieredzē, kas uzkrāta kopš 1991. gada, un papildus pareizajai formai mēs palīdzam atrast arī pareizo saturu.  

IEKĀRTU, INVENTĀRA, SOLĀRIJU APKOPE UN GARANTIJAS REMONTS

Ikviena lieta kalpo labi, ja tā tiek pareizi apkopta

Nekas nav jāatstāj nejaušības rokās, jūs būsiet apmierināts ar aprīkojumu un inventāru, ja zināsiet, ka importētājs zina un dara visu, kas saistīts ar frizētavu, pedikīra un manikīra telpu, masāžas studiju un solārija iekārtu, inventāra garantijas remontiem saistīto un veic plānoto apkopi. Mēs regulāri apmācām savus speciālistus tieši pie ražotājiem, un tehniskajai komandai ir zināšanas par jaunākajām metodēm, kā arī ilgstoša praktiskā pieredze. Mēs varam garantēt jūsu aprīkojuma vislabāko apkopi un ilgu kalpošanas laiku. Turklāt mēs varam nodrošināt regulāru un plānotu apkopi lielam skaitam ierīču, kas nav iegādātas no mums vai arī pieder mūsu pārstāvētajiem zīmoliem. Tipiskākais piemērs ir solārija lampu nomaiņa, kas jāveic ik pēc 600–1000 darba stundām, atkarībā no lampu veida, papildus veicot solāriju un filtru tīrīšanu, lai nodrošinātu optimālu un drošu sauļošanās pieredzi.

APMĀCĪBAS UN TRENDI

Esi vienmēr informēts par jaunākajiem trendiem un materiāliem

Ieviešot pasaulē labākos zīmolus, mums ir iespēja izmantot iegūtās zināšanas, organizējot mūsu apmācības. Mēs esam soli priekšā šodienai un ieviešam tendences, kas tikai meklē savu ceļu. Mēs apmācām jūsu darbiniekus kļūt par labākajiem speciālistiem, kuri zina, kā izmantot inovatīvākas metodes un materiālus, kā arī, protams, darba metodes, lai nodrošinātu nevainojamus rezultātus un klientu apmierinātību. Papildus mūsu apmācībām mēs ieviešam valstī ar starptautiski atzītus zīmolus un aicinām klientus uz apmācībām ārzemēs.

Esi vienmēr informēts par jaunākajiem trendiem un materiāliem

Reģistrējiet uzņēmuma kontu un pasūtiet produktus sev un saviem klientiem no e-veikala sev ērtā veidā. Nodrošinām iespēju salonā uzglabāt mazāk preču un piedāvāt klientiem visu sortimentu!

Veiksmīga biznesa pamats ir uzticamas partnerattiecības

Paldies par palīdzību un biznesa partnerību, kas ir sekmējusi mūsu panākumus un uzņēmuma attīstību.

Olga Valner | Sunplanet

Panākumu atslēga slēpjas apmācībās un pasaules tendenču izpratnē

Ļoti patīkams sadarbības partneris, kas vienmēr ir gatavs atbalstīt, kā mūsu frizierus, tā arī frizieru mācekļus.

Kertti Viru | Eesti Juuksurite Ühendus

Darbu atvieglo piemēroti produktu ieteikumi

Kā profesionālis varu teikt, ka labāku loku ieveidošanas līdzekli kā ISO, es, savas ilgās friziera karjeras laikā, neesmu izmantojis. Izmantojot šo šķidro ieveidošanas līdzekli zinu, ka lokas noteikti izdosies un esmu pateicīgs Kivilaine par šo labo ieteikumu.

Marika Liik | Võlumaa Ilusalong