Partneri mazumtirdzniecības tirgū

Kivilaine skaistumkopšanas produkti atrodami lielākajās mazumtirdzniecības ķēdēs, piemēram, Tallinas un Tartu tirdzniecības centrā “Kaubamaja”, I.L.U, Stockmann, Selver, Rimi, Coop un Prokosmeetika, kā arī Tradehouse skaistumkopšanas namos.

Plašā klāstā piedāvājam kvalitatīvus skaistumkopšanas, sauļošanās un matu kopšanas produktus, ko varat iegādāties arī mūsu e-veikalā.

Mūsu misija ir pārvērst ikdienas skaistumkopšanas rituālus dzīves stilā, katrai mazumtirdzniecības vietai esam izveidojuši kā sezonālo tā pastāvīgo sortimentu, lai klienti varētu veikt labāko izvēli no plaša, sev piemērotu produktu klāsta. Mūsu mērķis ir vienmēr atrasties ērtā attālumā no skaistumkopšanas gardēža – vai tas būtu liels universālveikals, skaistumkopšanas preču veikals, mazumtirdzniecības veikals vai e-veikals. Ar savu produktu un zīmolu izvēli mēs aptveram plašu cenu un kvalitātes diapazonu.

Mēs esam tendenču ieviesēji un piedāvājam ļoti plašu un augstas kvalitātes produktu klāstu. Skaistuma pasaulē norit nepārtrauktas inovācijas un attīstība, un, lai klients iegūtu vislabāko, mēs nenogurstoši apmācām izplatītājus un partnerus, lai viņi vienmēr varētu sniegt atbilstošus un profesionālus padomus un ieteikumus.

Katram izplatītājamir personīgais klientu apkalpošanas speciālists, kas īstajā laikā sniedz padomu. Novērtējam atsauksmes, kas vēl vairāk palīdz veicināt līdzšinējo kvalitāti un padarīt efektīvāku šobrīd spēkā esošo piegādes ķēdi.

Ar pārdomātu piedāvājumu uzvar visas iesaistītās puses

Stāsts ir par ļoti uzcītīgu partneri, kas, izsakot piedāvājumu, vienmēr padomā par to, lai visas iesaistītas puses uzvarētu. Ceram, ka klientu interese par šiem produktiem vienmēr būs augstā līmenī un mūsu sadarbība varēs turpināties vēl ilgi.

Ljudmilla Kirpitšnikov | Rimi

Draudzīga un dzīvespriecīga sadarbība

Preces tiek piegādātas ātri, apmācības ir ļoti praktiskas. Sadarbība vienmēr ir noritējusi gludi, un, pat ja ir nelielas bažas, mēs vienmēr palīdzēsim tās ātri un efektīvi pārvarēt. Es ceru, ka mūsu sadarbība būs ilga un turpināsies tikpat patīkami kā līdz šim.

Marilyn Välja | ProKosmeetika

Prieks par uzticības vērtām partnerattiecībām

Kivilaine ir MyLook.ee ilglaicīgais un uzticamais sadarības partneris. Pateicoties Kivilaine varam saviem klientiem plašā klāstā piedāvāt ļoti labas kvalitātes produktus. Esam ļoti apmierināti ar sadarbību!

Anneliis Ukleika | Mylook.ee