R+Co OUTER SPACE Flexible Hairspray

R+Co

18,0036,00

“OUTER SPACE” produktus frizieri izmanto foto un filmu studijās, lai ieveidotu frizūras. Līdzeklim ir “atmiņa”. Varat to izmantot loku ieveidošanai, zirgastes ieveidošanai un atkal un atkal izmantot visas dienas garumā. Nepadara matus smagus un lipīgus. Polimēru maisījums padara matus kuplus, piešķir frizūrai noturību un aizsargā pret karstumu. B5 vitamīns baro, piešķirot apjomu un noturību.

SKU: R1ASOUT02D1 Category: ,

Additional information

additional-info Sakratiet pudeli. Ieveidojiet matus vēlamajā frizūrā un izsmidziniet laku, lai nostiprinātu frizūru. Lai atjauninātu un mainītu savu frizūru, varat jebkurā laikā atkārtoti uzklāt līdzekli, nepadarot matus smagus vai lipīgus.
Sastāvs SD Alcohol 40-B (Alcohol Denat.), Hydrofluorocarbon 152a, Butyl Ester of PVM/MA Copolymer, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Aminomethyl Propanol, Glycerin, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Sodium PCA, Panthenol, Linoleamidopropyl Ethyldimonium Ethosulfate, Dimethyl Lauramine Isostearate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
brand R+Co

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Be the first to review “R+Co OUTER SPACE Flexible Hairspray”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Ask for a personalized offer

Your request has been sent!

We have received your request and will contact you in 2 working days.

Saistītie produkti