Ionto Aquasonic

Ionto

AQUAsonic lāpstiņa ar AQUApeel funkciju uz ādas virsmas pārraida zemas frekvences ultraskaņas viļņus, kas ir līdzīgs dezinfekcijas procesam ultraskaņas vannā. AQUApeel ar savām mērķtiecīgajām vibrācijām pilnībā likvidē liekās daļiņas.
Terapijas ietekme uz ādu: Kombinācijā ar AQUApeel losjonu maigi un ļoti rūpīgi tiek likvidētas kosmētikas atliekas, sacietējumi, atmirušās sūnas, kreveles un silikona bāzes ādas kopšanas līdzekļi. Dziļais zemas frekvences ultraskaņas pīlings ir cieņā arī medicīnā, pateicoties tā daudzpusīgajam efektam. Ar šo terapiju tiek veikts ne tikai pīlings, bet arī uzlabo ādas audu atjaunošanos, tos nebojājot.
Padziļināta iekļūšana un atjaunošana: SONICrepair. Padziļināta iekļūšana un pretnovecošana: SONICrevital. AQUAsonic rokas instruments vienmērīgi pārvietojas pa ādu, vecot SONICrepair un SONICrevital terapiju. Tādā veidā zemās frekvences ultraskaņas viļņi tiek pārraidīti pa visu ādas virsmu līdz pašiem dziļumiem.
Efekts: Daļiņu ´masas uztveršana´ notiek daudz efektīvāk ar zemas frekvences ultraskaņu, nekā ar parasto augstās frekvences ultraskaņas iekārtām (1 un 3 MHz). Tātad vielu mehāniskie efekti un penetrācija ir spilgti izteikta.

SKU: 8826.8345 Category: ,

Additional information

brand Ionto

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Be the first to review “Ionto Aquasonic”

Your email address will not be published.

×

Ask for a personalized offer

Your request has been sent!

We have received your request and will contact you in 2 working days.