Izpārdošana!

Dermalogica The Brighter Skin Set

Dermalogica

133,00

3 payments 36.34€ per month, without additional fees. Modena

Iegūsti mirdzošāku ādu kā jebkad:šī pilnīgā Biolumin-C rutīna iekļauj īpaši stabilu Vitamīnu C,kas nodrošina 3x spēcīgāku mirdzumu sejai un acīm.Šis komplekts palīdzēs:Padarīt mirdzošu ādu un samazināt nevienmērīgu pigmentāciju,nodrošināt bezsvara mitrināšanu,samazināt grumbu un krunku izskatu.

SKU: 301024 Category:

Additional information

Quantity

1 tk

Ietekmes apraksts BioLumin-C Eye Serum gaišina acu zonu ar pastiprinošu C vitamīnu.BioLumin-C Serum attīra un samazina nelīdzsvarotu pigmentāciju.BioLumin-C Gel Moisturizer paspilgtina ādas izskatu gan tūlītēji,gan iedarbojoties ilgstoši.
additional-info Kas ir komplektā:Biolumin-C Serum (30 ml) – gaišinošs vitamīna C serums,BioLumin-C Eye Serum (15 ml) – bezsvara vitamīna C acu serums,BioLumin-C Gel Moisturizer (50 ml) – mitrinošs vitamīna C krēms.
usage-instructions Izspiediet pilnu pipeti BioLumin-C Seruma un uzklājiet uz tīras sejas un kakla no rīta un vakarā- pēc tonika un pirms krēma.Uzklājiet BioLumin-C Eye Serumu zem acīm un gar orbitālo kaulu no rīta un vakarā.Izvairieties no iekļūšanas acīs.Uzklājiet BioLumin-C Gel Moisturizer uz sejas un kakla ar vieglām,augšupvērstām kustībāk.Lietojiet 2 reizes dienā- no rīta un vakarā.
Sastāvs ENG: See individual product pages. LV: sastāvdaļas Skatīt individuālo produktu lapās. EST: Vaata individuaalselt toote lehelt. LT: Žr. atskirų produktų aprašymus.RUS: Информация находится на продукции.
user Unisex
brand Dermalogica
skin_type Nobriedusi
Ietekme Serumi un boosteri

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Be the first to review “Dermalogica The Brighter Skin Set”

Your email address will not be published.

×

Ask for a personalized offer

Your request has been sent!

We have received your request and will contact you in 2 working days.

Saistītie produkti