Dermalogica Daily Liquid Peelfoliant

Dermalogica

78,00

3 payments 21.31€ per month, without additional fees. Modena

Profesionāla līmeņa, ikdienas lietošanai, mājas lietošanas pīlings.Ādu barojošs ikdienas pīlings ar spēcīgu skābju un enzīmu maisījumu, kas izlīdzina sīkās grumbiņas, vienlaikus palīdzot manāmi samazināt poras un izlīdzināt ādas toni, bet nenoplicina ādu.Samazina smalko līniju un grumbu izskatu.Izlīdzina ādas toni mirdzošākai ādai.Minimizē poru izskatu.

SKU: 111461 Category: ,

Additional information

Quantity

59 ml

Ietekmes apraksts Pienskābe: nodrošina pīlinga, balināšanas un mitrināšanas īpašības. Salicilskābe: palīdz atslābināt saites starp atmirušajām ādas šūnām, veicinot pīlingu, atslogojot poras un izlīdzinot ādas struktūru. Glikoonolaktons: maigs pīlings, kas palīdz mazināt ādas jutīgumu un nodrošina antioksidantu iedarbību.Fītīnskābe: palīdz izlīdzināt ādas toni un mazināt hiperpigmentāciju, vienlaikus nodrošinot antioksidantu iedarbību.Traneksamīnskābe: palīdz izgaismot un mazināt hiperpigmentāciju. Granātābolu enzīms: palīdz nolobīt atmirušās ādas šūnas, kas aiztur baktērijas un sebumu.Mitrinošs, lipīdiem bagāts maisījums: veicina starojošu un ilgstošu mitrināšanu.
usage-instructions Vienmērīgi iemasējiet uz sausas, attīrītas ādas. Atstājiet iedarboties 1-3 minūtes, pēc tam noskalojiet.Sāciet ar lietošanu katru otro dienu, atzīmējot ādas reakciju un veidojot katru dienu vairāk. Produktam aktivizējoties, var rasties tirpšana. Dienas lietošanai, sekojiet ar mitrinātāju un SPF
user Unisex
brand Dermalogica
skin_type Normāls
Ietekme Pīlingi

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Be the first to review “Dermalogica Daily Liquid Peelfoliant”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Ask for a personalized offer

Your request has been sent!

We have received your request and will contact you in 2 working days.

Saistītie produkti