Dermalogica BioLumin-C Brightening Trio

Dermalogica

110,00

3 payments 30.05€ per month, without additional fees. Modena

Trīskāršās iedarbības režīms ar ļoti stabilu, biopieejamu C vitamīna kompleksu padara ādu gaišāku, redzami nostiprina un mitrina ādu. Pievienojiet savai ikdienas ādas kopšanas rutīnai pilna izmēra BioLumin-C serumu, bonusā BioLumin-C serumu acīm un JAUNO BioLumin-C gēla mitrinātāju.

SKU: 300983 Category:

Additional information

Quantity

1 tk

Ietekmes apraksts BioLumin-C Eye Serum gaišina acu zonu ar pastiprinošu C vitamīnu. BioLumin-C Serum attīra un samazina nelīdzsvarotu pigmentāciju. BioLumin-C Gel Moisturizer paspilgtina ādas izskatu gan tūlītēji, gan iedarbojoties ilgstoši.
additional-info BioLumin-C Serum 30ml.BioLumin-C Gel Moisturizer 15ml.BioLumin-C Eye Serum 6ml.
usage-instructions BioLumin-C Serum: Pēc tonika vienu pilienu uzklāt uz sejas un kakla, rītā un vakarā. Turpināt ar ikdienas krēmu. BioLumin-C Eye Serum: Uzklāt ap acu zonu no rīta un vakarā. Sargāt no iekļūšanas acīs. BioLumin-C Gel Moisturizer: Pēc attīrīšanas un tonika, uzklāt vieglām, augšupejošām kustībām, uz sejas un kakla zonas, no rīta un vakarā. Ļaut vienu minūti iesūkties. Dienas laikā uzklāt SPF.
Sastāvs ENG: See individual product pages. LV: sastāvdaļas Skatīt individuālo produktu lapās. EST: Vaata individuaalselt toote lehelt. LT: Žr. atskirų produktų aprašymus.RUS: Информация находится на продукции.
user Unisex
brand Dermalogica
skin_type Nobriedusi
Ietekme Komplekti

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Be the first to review “Dermalogica BioLumin-C Brightening Trio”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Ask for a personalized offer

Your request has been sent!

We have received your request and will contact you in 2 working days.

Saistītie produkti