CSW Brightening Diamond Essence

Swissline

149,00

3 payments 40.71€ per month, without additional fees. Modena

LOBA- ATTĪRA- AIZSARGĀ NO PIESĀRŅOJUMA Esence, kas sniedz pamanāmi skaistu ādu, ar ĪSTU dimantu pārslām, kas cīnās pret pigmentāciju, piesārņojumu un pilsētas radīto stresu. 2% laktobionskābe piedāvā garantētu ilgstošu rezultātu ar minimālu kairinājumu. Ectoin® palīdz aizsargāt šūnu membrānu no vides piesārņojuma. IEDARBĪBA: padara ādu manāmi mirdzošu un atsvaidzina to; veicina optimālu ādas atjaunošanos; liek ādai iemirdzēties un tūlītēji likvidē noguruma pēdas; nesatur alkoholu, eļļas, smaržvielas un krāsvielas.

SKU: 1820 Category: ,

Additional information

Quantity

150 ml

additional-info Katru rītu un vakaru uzklāt uz nosusinātas sejas pēc Cell Shock White sejas tīrīšanas putu lietošanas. Iepiliniet pāris piles plaukstā, uzklājiet uz sejas un kakla, izvairoties no acīm. Ļaujiet pāris sekundes iedarboties, lai esence varētu iesūkties ādā un turpiniet ar Brightening Diamond seruma uzklāšanu. Neturēt tiešos saules staros vai pie sildelementiem.
Sastāvs Water / Eau, Glycerin, Niacinamide, Pentylene Glycol, Lactobionic Acid, Ectoin, Diamond Powder, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Potassium Sorbate, Sodium Citrate, Gellan Gum, Calcium Chloride, Agar, Xanthan Gum, Algin, Calcium Aluminum Borosilicate, Sodium Benzoate, Silica, CI 77891 (Titanium Dioxide), Tin Oxide.
brand Swissline

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Be the first to review “CSW Brightening Diamond Essence”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Ask for a personalized offer

Your request has been sent!

We have received your request and will contact you in 2 working days.

Saistītie produkti