bt-sonic® – microsonic cleansing brush

Bio-Therapeutic

62,22

3 payments 17€ per month, without additional fees. Modena

Spēcīga un pārnēsājama mikroskaņas tīrīšanas birste ir ideāli piemērota lietošanai gan mājās, gan profesionālajos salonos. Ūdensizturīga un izstrādāta ikdienas lietošanai, tās ergonomiskā forma ir ērta rokām, savukārt trīsstūrveida tīrīšanas galva ir pilnīga un maiga jūsu ādai, jo pretmikrobu un antibakteriālie Azul silikona sariņi attīra vietas, kur citas birstes vienkārši nespēj tikt. Bt-sonic ir jautri izmantot, nodrošinot profesionālu tīrīšanu tikai 2 minūtēs un ļaujot jūsu ādai justies gludai un mirdzošai. Blāvas dienas ir beigušās.

Additional information

additional-info Iespējas: IPX6 ūdensizturīgs: Augstākais ūdens izturības līmenis, ko var sasniegt. Par 45% vairāk ūdens izturīgs nekā iepriekš. Viegls un kompakts ātrai un efektīvai tīrīšanai. Var izmantot dušā Apbalvojumi. Darbina 2 AAA baterijas (iekļautas). Kompakts un veikls: 1.5” w x 7.1” h. Augstas veiktspējas taustes poga. Svars: 80 gr.
usage-instructions Iespējas: IPX6 ūdensizturīgs: Augstākais ūdens izturības līmenis, ko var sasniegt. Par 45% vairāk ūdens izturīgs nekā iepriekš. Viegls un kompakts ātrai un efektīvai tīrīšanai. Var izmantot dušā Apbalvojumi. Darbina 2 AAA baterijas (iekļautas). Kompakts un veikls: 1.5” w x 7.1” h. Augstas veiktspējas taustes poga. Svars: 80 gr.
brand Bio-Therapeutic
Ietekme Skaistumkopšanas piederumi

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Be the first to review “bt-sonic® – microsonic cleansing brush”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Ask for a personalized offer

Your request has been sent!

We have received your request and will contact you in 2 working days.