bt-analyze® – skin identification

Bio-Therapeutic

65,88

3 payments 18€ per month, without additional fees. Modena

Izmantojot modernu tehnoloģiju un izsmalcinātu sensoru, bt-analyze aprēķina mitruma līmeni uz ādas vairākās sejas zonās, lai skaidri definētu katras zonas vajadzības. Katrs lasījums tiek saglabāts un parādīts viedajā LCD ekrānā, lai to varētu dokumentēt analīzes beigās. Šis rīks sniedz ātras norādes, lai dalītos ar klientiem, un sākas process, kas ļauj viņiem kļūt par aktīviem dalībniekiem, kas izprot savu ādu, un vajadzības pēc īpašiem produktiem un pakalpojumiem, lai sasniegtu savus mērķus. Bt-analyze jāizmanto pirms un pēc katra pakalpojuma, lai fiksētu veiktos uzlabojumus un atzīmētu nepieciešamās modifikācijas.

Additional information

additional-info Iespējas: Kompakts. Sver ap 141 gr. Akumulators, bezvada. Plašs mitruma sensors. Precīzi mērījumi. Viegli saskatām LCD displejs ar 7 atmiņas mērīšanas funkcijām. Aizsargvāciņš. Viegli dezinficējamas ar dezinfekcijas salvetēm. Lieliski iederas bt-techbelt®. Caurspīdīga silikona aizsargājošā āda.
usage-instructions Iespējas: Kompakts. Sver ap 141 gr. Akumulators, bezvada. Plašs mitruma sensors. Precīzi mērījumi. Viegli saskatām LCD displejs ar 7 atmiņas mērīšanas funkcijām. Aizsargvāciņš. Viegli dezinficējamas ar dezinfekcijas salvetēm. Lieliski iederas bt-techbelt®. Caurspīdīga silikona aizsargājošā āda.
brand Bio-Therapeutic
Ietekme Skaistumkopšanas piederumi

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Be the first to review “bt-analyze® – skin identification”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Ask for a personalized offer

Your request has been sent!

We have received your request and will contact you in 2 working days.