Izpārdošana!

Dermalogica Stressed Skin Rescue Holiday kit

Dermalogica

61,60

3 payments 16.83€ per month, without additional fees. Modena

Piešķir ādai papildus mīlestību, pateicoties ādas kopšanas rutīnai, kas ir bagāta ar antioksidantiem. Šis komplekts no 3 produktiem ir ierobežotā daudzumā, kas ietver kosmētikas maciņu (ārējais audums ir izgatavots no pārstrādātas kokvilnas sarža), kurā attēloti mākslas darbi, ko izstrādājusi Mārlija Kulvera. Komplektā ietilpst: Multivitamin Power Recovery Masque (15ml), Antioxidant HydraMist (30ml), un Multivitamin Power Firm (15ml).

SKU: 300954 Category:

Additional information

Quantity

1tk

additional-info Multivitamin Power Recovery Masque: īpaši atjaunojoša sejas maska palīdz izglābt stresam pakļautu, nobriedušu ādu. Antioxidant Hydramist: atsvaidzinošs antioksidantu toniks, kas palīdz nostiprināt un mitrināt. Multivitamin Power Firm: spēcīgs nostiprinošs komplekss, palīdz izlīdzināt līnijas ap maigo acu zonu.
usage-instructions multivitamin power recovery masque: Bagātīgi uzklāt uz attīrītas sejas un kakla ādas, apejot acu zonu. Pēc 10 - 15 minūtēm, viegli, bet rūpīgi noskalot masku ar siltu ūdeni. Uzklāt vienu reizi nedēļā vai ikreiz, kad ādai nepieciešama nomierināšana. No rīta, turpināt ar SPF. Antioxidant hydramist: Pēc attīrīšanas, izsmidzināt tieši uz sejas un kakla zonas, izvairoties no iekļūšanas acīs. Ideāli piemērots arī virs makeup, visas dienas garumā. Multivitamin power firm: Izlīdzināt apkārt acu zonai.
Sastāvs See individual product pages.
user Unisex
brand Dermalogica
skin_type Nobriedusi
Ietekme Komplekti

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Be the first to review “Dermalogica Stressed Skin Rescue Holiday kit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Ask for a personalized offer

Your request has been sent!

We have received your request and will contact you in 2 working days.